Kanatlı yemlerimiz; karma yem girdileri olarak hayvanlar için gerekli olan; protein, enerji, vitamin, mineral, antikoksidiyal ve aminoasitler dengeli bir şekilde hesaplanarak üretilmektedir.

TS 9982 - YUMURTA CİVCİV YEMİ ( en az H.P. %20 M.E. 2800 )

Bu yem yumurta üretim amacı ile beslenen civcivler için hazırlanmıştır. Civcivler 6.Hafta sonuna kadar bu yemle beslenir. HİLVAN YUMURTA CİVCİV YEMİ ile beslenen civcivler; hem erken gelişme, hem de sağlıklı bir üretim sağlar. 7. haftada HİLVAN PİLİÇ BÜYÜTME YEMİNE geçilir.

TS 10138 - PİLİÇ BÜYÜTME YEMİ ( en az H.P.%17 M. E. 2750 )

Gerek damızlık, gerekse ticari yumurta üretiminde kullanılacak hafif ve ağır ırk piliçlere 7. hafta başından itibaren verilmeye başlanır. HİLVAN PİLİÇ BÜYÜTME YEMİ ile beslenen piliçler erken büyüme gösterir HİLVAN PİLİÇ BÜYÜTME YEMİ aynı zamanda enerji, protein, mineral, vitamin, aminoasitler ve antikoksidiyal‘ler tam olarak eklenmiştir. 12. haftanın sonuna kadar verilen bu yemden sonra HİLVAN PİLİÇ GELİşTİRME YEMİNE geçilir.
 


TS 9987 - PİLİÇ GELİşTİRME YEMİ ( en az H.P. %13 M.E. 2750 )

HİLVAN PİLİÇ GELİşTİRME YEMİ 13. hafta başından itibaren verilmeye başlanır ve ilk yumurtalar görülünceye kadar devam edilir. HİLVAN PİLİÇ GELİşTİRME YEMİ enerji ve protein bakımından mükemmel içeriğe sahiptir. HİLVAN PİLİÇ GELİşTİRME YEMİ piliçlerin erken gelişmelerine ve sağlıklı büyümelerine yardımcı olur ve aynı zamanda ölüm oranlarında azalma gösterir. Yumurtaya başlayanlara, HİLVAN 1.DÖNEM YUMURTA TAVUK YEMİ verilmeye başlanır.

TS 9982 - YUMURTA BAşLANGIÇ YEMİ ( en az H.P. %17 M.E. 2750 )

HİLVAN YUMURTA BAşLANGIÇ YEMİ kafeste yetiştirilen yumurta tavukları için hazırlanmıştır. Piliç geliştirme yemiyle beslenen hayvanlara yumurtaya geçmeden 8-10 başlangıç yemine geçilir. Ve 30. haftaya kadarki yemlemede kullanılabilir. HİLVAN YUMURTA BAşLANGIÇ YEMİ tavukların iyi performansla yumurtlama dönemine girmesine ve yumurta veriminin en yüksek seviyede olmasını sağlar

TS 9981 - YUMURTA YEMİ 1.DÖNEM ( en az H.P. %16 M.E. 2650 )

Bu yem, kafeste yetiştirilen yumurta tavukları için hazırlanmıştır. Yumurtlama başlangıcından 40. hafta sonuna kadarki yüksek verim dönemlerinde dengeli bir şekilde beslenme sağlar. Enerji, protein, vitamin, mineral ve aminoasitler içeriği çok hassas bir şekilde ayarlanmıştır. Sindirilebilirliği ve yemden yararlanma performansı yüksektir. HİLVAN YEM YUMURTA 1. DÖNEM YEMİ ile yumurta kalitesi, yumurta verimi ve yumurta iriliği bakımından çok iyi sonuçlar elde edilir.

TS 10437 - YUMURTA YEMİ 2.DÖNEM ( en az H.P. %15 M.E. 2600 )

Bu yem tavukların 40. haftadan sonraki dönemlerinde yüksek yumurta verimi elde etmek için kullanılır. Tavuklar kesime gidinceye kadar HİLVAN YEM 2. DÖNEM YEMİ ile beslenir. Bu yemle elde edilen yumurtaların albenisi yüksek olur.

TS 9698 - ETLİK CİVCİV BAşLANGIÇ YEMİ ( en az H.P. %23 M.E. 3050 )

HİLVAN ETLİK CİVCİV BAşLANGIÇ YEMİ, et amacıyla beslenen ağır ırk civcivler için hazırlanmıştır. Protein, enerji, aminoasit, vitamin ve mineralce dengelenmiştir. HİLVAN ETLİK CİVCİV BAşLANGIÇ YEMİ antikoksidiyal madde içerir, verimi artıcı, ölüm oranını azaltıcı etkiye sahiptir. Yumurtadan çıkan civcivlere üçüncü hafta sonuna kadar verilir. 21. günden itibaren ETLİK CİVCİV BAşLANGIÇ YEMİ’ne geçilir.

TS 9653 - ETLİK CİVCİV BÜYÜTME YEMİ ( en az H.P. %21 M.E. 3150 )

HİLVAN ETLİK PİLİÇ BÜYÜTME YEMİ, etlik civcivlerin üçüncü haftadan altıncı haftaya kadarki beslenmelerinde kullanılır. Yemden yararlanma mükemmel olup, maksimum karkas randımanı sağlar. Vitamin, mineral, protein, enerji ve aminoasit ihtiyacı iyi dengelenmiş bu yem koksidiyozu önleyecek antikoksidiyal madde içerir. Civcivlerin önünde yem ve temiz su devamlı bulundurulmalı ve aşıları zamanında yaptırılmalıdır.                                                                                                         

TS 9655 - ETLİK CİVCİV KESİM ÖNCESİ YEMİ ( en az H.P. %23 M.E. 3050 )

HİLVAN ETLİK CİVCİV KESİM ÖNCESİ YEMİ altıncı haftadan kesime kadarki dönemde kullanılır. Hayvanların kesimde çok iyi karkas ağırlığına ulaşmalarını sağlar.

 

Copyright © 2014 RAMAŞ A.Ş HİLVAN YEM SANAYİİ Tüm hakları saklıdır
Tasarım & Uygulama : İmza Yazılım
Yönetim Paneli | Webmail | İletişim